Yhteystiedot

Nipromec Group

Toimistot

Rauma

Nipromec Oy
Tallikedonkatu 11
26100 Rauma

Turku

Nipromec Oy
Eerikinkatu 6B
20100 Turku

Helsinki

Nipromec Oy
Energiakuja 3
00180 Helsinki

Tampere

Nipromec Oy
Kalevantie 2
33100 Tampere

Vaasa

Nipromec Oy
Aukeaa pian.
+358 40 7767814

Ruotsi

Nipromec Sweden Ab
Ekensbergsvägen 113
171 27 Solna

UK Lontoo / Bristol

Nipromec UK Ltd
24 Old Queen Street
London SW1H 9HP
nipromec.uk@nipromec.com

Saksa / Erlangen

Nipromec GmbH
Am Weichselgarten 7
91058 Erlangen
nipromec.de@nipromec.com

Johto ja hallitus

Kimmo Paakki
Toimitusjohtaja

kimmo.paakki@nipromec.com

Kari Viitanen
Hallituksen puheenjohtaja

kari.viitanen@nipromec.com

Yhteystiedot osastottain

Nipromec Oy Ltd

Yhteystiedot

Myynti ja asiakkuudet

Akseli Kordelin
Business Unit Director Nuclear Energy,                                                Key Account Manager

akseli.kordelin@nipromec.com
+358 40 723 5007

Sasu Eronen
Business Unit Director Industry,   Key Account Manager

sasu.eronen@nipromec.com
+358 50 327 0804

Irina Thornagel
Key Account Manager Germany

irina.thornagel@nipromec.com
+358 50 598 1454

Minna Jukola 
Business Unit Director Nordic,      Key Account Manager

minna.jukola@nipromec.com
+358 40 776 7814

Samu Viitanen 
Key Account Manager Nordic

samu.viitanen@nipromec.com
+358 50 413 7144

Rekrytointi & HR

ENERGIA

Mari Olkinuora
UK Office Administration

mari.olkinuora@nipromec.com
+44 73 8868 1068

Meri-Tuulia Ritasalo
HR and Key Account Coordinator

meri-tuulia.ritasalo@nipromec.com
+358 50 4311394

Elina Mäkelä
HR Coordinator

elina.makela@nipromec.com
+358 50 408 9738

Teollisuus

Juha Sormunen
Key Account Manager

juha.sormunen@nipromec.com
+358 50 464 6558

Minna Juutilainen
Recruitment Consultant

minna.juutilainen@nipromec.com
+358 50 465 3077

Taloushallinto

Toimisto
Eerikinkatu 6 B, 20100 Turku

office@nipromec.com

Mervi Kautonen
Financial Administration Specialist

mervi.kautonen@nipromec.com

Heli Viitanen
Financial Administration Office Manager

heli.viitanen@nipromec.com

Ville Virtanen
Financial Administration Specialist

ville.virtanen@nipromec.com

Mira Saarinen
Financial Administration Chief Accountant

mira.saarinen@nipromec.com

N-Pro Resources Oy Ltd

Yhteystiedot

Pääkonttori

Myynti

Rauma
Toimisto

Tallikedonkatu 11
26100 Rauma

Akseli Kordelin
Key Account Manager

akseli.kordelin@nipromec.com
+358 40 723 5007

HR & hallinto

Taloushallinto

Toimisto
Eerikinkatu 6 B, 20100 Turku

office@n-pro.fi

Maiju Pohjonen
Financial Administration Coordinator

maiju.pohjonen@nipromec.com

Jaana Karlsson
Accountant

jaana.karlsson@nipromec.com

Nipromec EP & CPM

Yhteystiedot

Engineering & Projects

Taloushallinto

Construction project management

Taloushallinto

Tapio Hatulainen
Rakennuttajakonsultti, osastopäällikkö

tapio.hatulainen@nipromec.com
+358 400 639 642

Laskutustiedot

Nipromec Oy Ltd

Verkkolaskuna:
Operaattori: OpusCapita (003710948874)
Verkkolaskuosoite: 003718100093
OVT-tunnus: 003718100093

Sähköpostitse:
office@nipromec.com

Paperisena:
Nipromec Oy Ltd
PL 20
20781 Kaarina

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun eikä pelkästään kirjekuoreen.

N-Pro Resources Oy Ltd

Verkkolaskuna:
Operaattori: OpusCapita (003710948874)
Verkkolaskuosoite: 003724724804
OVT-tunnus: 003724724804

Sähköpostitse:
office@n-pro.fi

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.