Yhteystiedot

Nipromec Group

Toimistot

Rauma

Nipromec Oy
Tallikedonkatu 11
26100 Rauma

Turku

Nipromec Oy
Eerikinkatu 6B
20100 Turku

Helsinki

Nipromec Oy
Energiakuja 3
00180 Helsinki

Tampere

Nipromec Oy
Kalevantie 2
33100 Tampere

UK Lontoo / Bristol

Nipromec UK Ltd
13 Kensington Square St James House
London W8 5HD
nipromec.uk@nipromec.com

Saksa / Erlangen

Nipromec GmbH
Am Weichselgarten 7
91058 Erlangen
nipromec.de@nipromec.com

Johto ja hallitus

Kimmo Paakki
Toimitusjohtaja

kimmo.paakki@nipromec.com

Kari Viitanen
Hallituksen puheenjohtaja

kari.viitanen@nipromec.com

Yhteystiedot osastottain

Nipromec Oy Ltd

Yhteystiedot

Myynti ja asiakkuudet

Ydinvoima

Teollisuus

Akseli Kordelin
Key Account Manager

akseli.kordelin@nipromec.com
+358 40 723 5007

Samu Viitanen 
Sales Manager

samu.viitanen@nipromec.com
+358 50 413 7144

Rekrytointi & HR

Ydinvoima

Mari Olkinuora
UK Office Administration

mari.olkinuora@nipromec.com
+44 73 8868 1068

Melina Valliluoto
HR Coordinator

melina.valliluoto@nipromec.com
+358 50 431 1394

Elina Mäkelä
HR Coordinator

elina.makela@nipromec.com
+358 50 408 9738

Teollisuus

Juha Sormunen
Key Account Manager

juha.sormunen@nipromec.com
+358 50 464 6558

Taloushallinto

Toimisto
Eerikinkatu 6 B, 20100 Turku

office@nipromec.com

Mervi Kautonen
Financial Administration Specialist

mervi.kautonen@nipromec.com

Heli Viitanen
Financial Administration Office Manager

heli.viitanen@nipromec.com

Ville Virtanen
Financial Administration Specialist

ville.virtanen@nipromec.com

Mira Saarinen
Financial Administration Chief Accountant

mira.saarinen@nipromec.com

N-Pro Resources Oy Ltd

Yhteystiedot

Pääkonttori

Myynti

Rauma
Toimisto

Tallikedonkatu 11
26100 Rauma

Akseli Kordelin
Key Account Manager

akseli.kordelin@nipromec.com
+358 40 723 5007

HR & hallinto

Elina Mäkelä
HR Coordinator

elina.makela@nipromec.com
+358 50 408 9738

Viliina Salminen
HR Assistant

viliina.salminen@nipromec.com
+358 50 464 8350

Taloushallinto

Toimisto
Eerikinkatu 6 B, 20100 Turku

office@n-pro.fi

Maiju Pohjonen
Financial Administration Coordinator

maiju.pohjonen@nipromec.com

Jaana Karlsson
Accountant

jaana.karlsson@nipromec.com

Nipromec EP & CPM

Yhteystiedot

Engineering & Projects

Taloushallinto

Construction project management

Taloushallinto

Tapio Hatulainen
Rakennuttajakonsultti, osastopäällikkö

tapio.hatulainen@nipromec.com
+358 400 639 642

Nipromec Site Services

Yhteystiedot

Tuotteet & Palvelut

Taloushallinto

Laskutustiedot

Nipromec Oy Ltd

Verkkolaskuna:
Operaattori: OpusCapita (003710948874)
Verkkolaskuosoite: 003718100093
OVT-tunnus: 003718100093

Sähköpostitse:
office@nipromec.com

Paperisena:
Nipromec Oy Ltd
PL 20
20781 Kaarina

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun eikä pelkästään kirjekuoreen.

N-Pro Resources Oy Ltd

Verkkolaskuna:
Operaattori: OpusCapita (003710948874)
Verkkolaskuosoite: 003724724804
OVT-tunnus: 003724724804

Sähköpostitse:
office@n-pro.fi

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.